18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszne [*]

Nie żyje współzałożyciel zespołu Pudelsi. Ogromna strata

20.01.2021  12:50
Nie żyje Andrzej Bieniasz
Nie żyje Andrzej Bieniasz Fot: Shutterstock

Andrzej Bieniasz, współzałożyciel słynnego zespołu Pudelsi, odszedł w wieku 66 lat. Muzyk od dłuższego czasu zmagał się z rzadkim rodzajem nowotworu. Wiadomość o jego śmierci bardzo zasmuciła fanów.

Andrzej Bieniasz miał w chwili śmierci zaledwie 66 lat. Muzyk był liderem i współzałożycielem zespołu Pudelsi. Przez kilka lat jego życie mocno naznaczył chłoniak z komórek płaszcza, bardzo rzadki rodzaj nowotworu.

Nie żyje Andrzej Bieniasz

Muzyk zmarł w środę 20 stycznia 2021 roku. Jego śmierć potwierdzili członkowie zespołu Pudelsi w mediach społecznościowych. Mężczyzna był członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV przez wiele lat. 

Niestety, żegnaj Przyjacielu. R.I.P.

– napisał zespół na Facebooku.

Andrzej Bieniasz przez wiele miesięcy walczył z chłoniakiem za pomocą chemioterapii i immunoterapii. W czasie swojego leczenia przeszedł również przeszczep szpiku. Niestety, w sierpniu ubiegłego roku choroba się nasiliła i ostatecznie zgasiła życie artysty.

Bardzo współczujemy rodzinie zmarłego artysty. Mamy nadzieję, że czas, chociaż odrobinę ukoi ich rosnący w tym momencie ból. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze