18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogrom dramatu

Nie żyje znana dziennikarka. "Pękły nam serca"

04.01.2022  17:45
Monika Jaworska nie żyje. Była znaną dziennikarką radiową.
Monika Jaworska nie żyje. Była znaną dziennikarką radiową. Fot: Yaroslau Mikheyeu/Shutterstock

Nie żyje Monika Jaworska, dziennikarka i szefowa wrocławskiego Radia RAM, zmarła po długiej i ciężkiej chorobie. Jej rodzinie i współpracownikom pękły serca.

Monika Jaworska była znaną dziennikarką i szefową Radia RAM. O śmierci kobiety poinformowała jej macierzysta rozgłośnia, żegnając ją we wzruszających słowach. Przyczyną odejścia redaktorki była długa i ciężka choroba.

Dziś rano pękły nam serca. Kochamy Cię Moniko. Twoim Najbliższym składamy wyrazy najgłębszego współczucia

- napisano w poście w mediach społecznościowych.

Nie żyje Monika Jaworska

Monika Jaworska pracowała we wrocławskiej stacji, którą kierowała w ostatnich latach, od grudnia 2001 roku. Prowadziła m.in. poranne pasmo "Dzień dobry we Wrocławiu". Była jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych osobowości dolnośląskiej radiofonii.

Jej głos pozostanie niezapomniany we Wrocławiu i w innych częściach globu, w które przenieśli się najwierniejsi słuchacze

- czytamy we wzruszającym pożegnaniu na stronie internetowej radia. 

"Dla przyjaciół była Moną, w radiowych żartach Królową, przyjeżdżająca do pracy o świcie ukochanym i stylowym samochodem. Od rana do wieczora z uśmiechem na ustach, jako Szefowa nieuznająca spraw nie do rozwiązania. Zawsze serdeczna, gotowa do pomocy, pełna pomysłów. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że Radiu RAM poświęciła swoje życie" - napisano. 

Monika Jaworska poza swoją zwykłą pracą prowadziła także koncerty, pikniki i okolicznościowe wydarzenia z udziałem fanów. Co roku wręczała również Nagrody Radia RAM podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej. 

Kierujemy szczere kondolencje w stronę jej najbliższych.