18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszna śmierć

Nie żyje znana, polska piosenkarka. Zginęła w mękach za granicą

12.11.2019  16:04
Nie żyje znana, polska piosenkarka. Zginęła w mękach za granicą
Nie żyje znana, polska piosenkarka. Zginęła w mękach za granicą Fot: Facebook

Nie żyje Urszula Chojan, polska piosenkarka znana z tworzenia muzyki country. Zginęła w strasznych okolicznościach podczas tournée po Stanach Zjednoczonych.

Nie żyje polska piosenkarka, która w ostatnim miesiącu podróżowała po Stanach Zjednoczonych. Urszula Chojan była liderką poznańskiej grupy Country Show Band, która została zaproszona prze Polonię amerykańską na wyjątkową trasę koncertową.

Nie żyje Urszula Chojan

Sama Chojan wypowiadała się, że będzie to "podróż jej życia". Niestety, spełnienie marzeń okazało się być zarazem jej ostatnią drogą. Urszula zginęła stratowana przez konia, z którego spadła podczas przejażdżki. 

Zwiedzała, koncertowała. Wsiadła na konia. Niestety, spadła i koń ją stratował. Nie żyje... Dla nas to szok, bo spotykaliśmy się niemal na okrągło na różnych imprezach, koncertach, w domu miała garaż przerobiony na studio, gdzie spotykaliśmy się cyklicznie. Osoba ciepła, radosna, ciągle uśmiechnięta. Była szczęśliwa, że jedzie w podróż swojego życia...

- napisał na Facebooku znajomy artystki.

Urszula Chojan była wielką gwiazdą mrągowskiego pikniku country, gdzie występowała niejednokrotnie. W swojej karierze wydała pięć albumów: Tak Kochać Można Tylko Raz, Urszula Chojan, Wszystko W Życiu Płynie, Pociąg Do Mrągowa i Świat w kolorze.

Współczujemy rodzinie, przyjaciołom i fanom artystki.

Przeczytaj więcej
Komentarze