18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W końcu oficjalnie

Niedzielski ogłasza KONIEC EPIDEMII. Jest termin

29.04.2022  08:44
Adam Niedzielski znosi stan epidemii w Polsce
Adam Niedzielski znosi stan epidemii w Polsce Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Adam Niedzielski w końcu oficjalnie ogłosił koniec epidemii. Minister Zdrowia nareszcie może odetchnąć i zająć się innymi, palącymi problemami służby zdrowia. Czy Polacy także w końcu odczują poprawę?

Adam Niedzielski mógłby mówić o pewnym sukcesie, gdyby nie to, że to wirus sam odpuścił. Minister zdrowia może w końcu ogłosić koniec epidemii koronawirusa w kraju i wiemy już nawet kiedy to nastąpi.

Adam Niedzielski znosi stan epidemii w Polsce

Minister zdrowia będzie mógł teraz w końcu zająć się innymi, palącymi problemami polskiej służby zdrowia. W końcu koronawirus powinien dać nam niezłą szkołę życia i przetrwania. 

W połowie maja zniesiony zostanie stan epidemii w Polsce, pozostanie stan zagrożenia epidemicznego

– oznajmił Adam Niedzielski, ku uciesze Polaków.

Warto przypomnieć, że stan epidemii został wprowadzony z Polsce 20 marca 2020 roku. Pozwalał na podjęcie określonych w ustawie działań, mających na celu przeciwdziałanie epidemii oraz działań dążących do zminimalizowania jej skutków. Adam Niedzielski przekonuje, że ta decyzja została właściwie przemyślana.

Decyzja jest już przekonsultowana na różnych poziomach administracji, dokonaliśmy analizy prawnej

– stwierdził.

Macie w planach świętowanie końca koronawirusa w naszym kraju?