18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja już działa

Nowe doniesienia o grobie Piotra Woźniaka-Staraka

15.01.2020  10:16
Nowe doniesienia o grobie Piotra Woźniaka-Staraka
Nowe doniesienia o grobie Piotra Woźniaka-Staraka Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w sierpniu ubiegłego roku. Rodzina zdecydowała o pochowaniu go na terenie prywatnej posiadłości i... od tego momentu muszą się mierzyć z konsekwencjami swojej decyzji. 

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisajno w sierpniu ubiegłego roku. Jego rodzina bardzo ciężko to zniosła. Postanowiono, że milioner zostanie pochowany na terenie prywatnej posiadłości i... ta decyzja przyniosła jego bliskim wiele problemów.

Według polskiego prawa, nie można chować ludzi w miejscach do tego celu nieprzeznaczonych. Grobem Piotra Woźniaka-Staraka interesowała się więc policja i sanepid. Zamiast przeżyć spokojnie żałobę, najbliżsi musieli mierzyć się z przykrymi komentarzami.

Piotr Woźniak-Starak został pochowany niezgodnie z prawem? 

Teraz sprawa pochówku milionera znowu wraca. Wiadomo, że policja podjęła już odpowiednie działania. 

Czynności cały czas trwają. W takich sprawach możliwe jest przedłużenie postępowania nawet do roku. O szczegółach nie będziemy póki co informować

- cytuje Iwonę Chruścińską, oficer prasową policji w Giżycku, "Super Express".

Trzeba przyznać, że brzmi to wyjątkowo poważnie. Wynika z tego, że grób Woźniaka-Staraka przez co najmniej rok pozostanie nienaruszony, a także na ten moment nikt nie zostanie ukarany. Nie jest to jednak sytuacja ostateczna.