18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prokuratura zdecydowała

Nowe informacje o Ewie z łodzi Woźniaka-Staraka. Wszystko jasne

03.10.2019  11:59
Nowe informacje o Ewie z łodzi Woźniaka-Staraka. Wszystko jasne
Nowe informacje o Ewie z łodzi Woźniaka-Staraka. Wszystko jasne Fot: Facebook/PISF

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na jeziorze Kisajno w sierpniu tego roku. Na jego motorówce znajdowała się tajemnicza Ewa, teraz wiemy już co się z nią stanie.

Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie w sierpniu. Opłakują go przyjaciele, znajomi, rodzina i ukochana żona - Agnieszka Woźniak-Starak. Ta ostatnia niemalże nie wychodzi z domu, zrezygnowała z pracy i pojawia się publicznie tylko w wyjątkowych sytuacjach. Ostatnio wychudzoną i zrozpaczoną widzieliśmy ją na premierze ostatniego filmu męża.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka i sprawa pasażerki

Wieczór śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jest pełna tajemnic, chociaż niektóre fakty z jej przebiegu już ujawniła sekcja zwłok milionera. Przypominamy, że w noc jego śmierci w rejsie prywatną motorówką, towarzyszyła mu nieznana nikomu 27-letnia Ewa, która pracowała jako kelnerka w jeden z mazurskich restauracji.

Dziewczynę w tragiczną noc, zziębniętą i zszokowaną, odnaleziono na brzegu - jej udało się uratować. Teraz wiemy już, że prokuratura zdecydowała o tym, co począć w sprawie kobiety.

Ewa O. nie usłyszała żadnych zarzutów. Prawo nawet w najmniejszym stopniu nie wiąże jej z byciem winną tego, co wydarzyło się na jeziorze Kisajno. Kiedy już upora się z traumą i pomówieniami, będzie mogła żyć zupełnie spokojnie. 

Wiemy, że Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przesłuchała Ewę wyłącznie w charakterze świadka.

Przeczytaj więcej
Komentarze