18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczny wzrost zachorowań

Nowe przypadki koronawirusa w Polsce!

Wojciech Kozicki
13.03.2020  08:34
Przypadki koronawirusa w Polsce - liczba chorych znowu wzrosła
Przypadki koronawirusa w Polsce - liczba chorych znowu wzrosła Fot: Piotr Hukalo/East News

Koronawirus w Polsce to wciąż przerażające prognozy. Tak jak zapowiadał minister zdrowia Łukasz Szumowski, liczba zakażonych rośnie.  Najnowsze dane i aktualne informacje mówią, że w piątek 13 marca bilans osób chorych w naszym kraju wzrósł!

Ile aktualnie jest osób chorych na koronawirusa w Polsce? Niestety, Ministerstwo Zdrowia na Twitterze podało w piątek 13 marca, że łączna liczba osób zakażonych wynosi 58.

Mamy 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych – brzmi najnowszy komunikat Ministerstwa Zdrowia.

Najnowsze wyniki dotyczą: dwóch osób z woj. podkarpackiego (Leżajsk), jednej osoby z w woj. lubelskiego (Lublin), jednej osoby z woj. dolnośląskiego (Wrocław), i 3 osób z woj. łódzkiego (Łódź).

Jak na razie to jedyne aktualne informacje i komunikaty Ministerstwa Zdrowia w tej sprawie. Więcej szczegółów poznamy zapewne na konferencji prasowej.

Przeczytaj więcej
Komentarze