18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Liczba chorych znowu wzrosła

Koronawirus w Polsce - nowe przypadki

Wojciech Kozicki
20.03.2020  20:33
Nowe dane i liczba chorych na koronawirusa w Polsce - jakie są prognozy?
Nowe dane i liczba chorych na koronawirusa w Polsce - jakie są prognozy? Fot: Facebook/KSSK

Pandemia koronawirusa w Polsce wciąż się nasila. Ministerstwo Zdrowia na Twittrze podało kolejny komunikat na temat liczby zakażeń. Liczba chorych znowu wzrosła!

Koronawirus w Polsce to jak na razie przeciwnik nie do pokonania. Liczba zakażonych wciąż rośnie, a liczba ofiar śmiertelnych to 5 osób. Tymczasem Ministerstwo Zdrowia udostepniło nowe aktualne dane i podało ile osób w Polsce ma kornawirusa. Niestety, liczba chorych wzrosła do 425. Pojawiło się 14 nowych przypadków!

Mamy 14 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. łódzkiego, 3 osób z woj. śląskiego i po 1 osobie z woj. warmińsko-mazurskiego, małopolskiego. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 425/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - informuje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Należy mieć świadomość, że to nie koniec dramatu. Koronawirus w Polsce dopiero się rozkręca, a premier Mateusz Morawiecki w wywiadzie dla CNN ujawnił, jakie są prognozy i ilu Polaków zachoruje na COVID-19. Pozostaje pytanie, dlaczego nie przedstawiłt takich danych podczas konferencji prasowych w kraju? 

Przeczytaj więcej
Komentarze