18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe wieści

Nowe przypadki zakażenia w Polsce. Ponury rekord

23.03.2020  16:36
Nowe przypadki zakażenia w Polsce. Ponury rekord
Nowe przypadki zakażenia w Polsce. Ponury rekord Fot: Shutterstock

Koronawirus nie odpuszcza. Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych przypadkach zachorowań. Dzisiejszy bilans nie przedstawia się przesadnie pozytywnie. 

Koronawirus nie daje za wygraną. Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia podaje informacje o nowych przypadkach zachorowań, a Polacy czekają w napięciu by dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja. Niestety, znowu nastąpiło jej pogorszenie.

Koronawirus rośnie w siłę

Ministerstwo Zdrowia podało informację o 8 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. 

Mamy 8 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Przypadki dotyczą: 2 osób z woj.dolnośląskiego, 2 osób z woj. łódzkiego i 2 osób z woj. zachodniopomorskiego oraz po 1 osobie z woj. lubelskiego i podkarpackiego

- napisano na Twitterze. 

Wszyscy niezmiennie czekamy na dzień, w którym pojawi się więcej pozytywnych niż negatywnych informacji. Myślicie, że nadejdzie on w miarę szybko? W końcu Polacy starają się przestrzegać ogólnokrajowej akcji: "zostań w domu".

Tylko to może nas uratować.

Przeczytaj więcej
Komentarze