18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiana przepisów

Nowe zasady kwarantanny. Chorzy do roboty!

Wojciech Kozicki
19.10.2020  14:35
Kwarantanna i praca zdalna? Będzie telepraca
Kwarantanna i praca zdalna? Będzie telepraca Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce nadal wygrywa, liczba zakażeń i zmarłych rośnie jak w filmie katastroficznym. Rząd wprowadza kolejne restrykcje, zakazy i obostrzenia. Kancelaria Premiera na Twitterze powiadomiła, że będą zmiany w zasadach kwarantanny. Szykuje się „telepraca”?

Rząd PiS i Ministerstwo Zdrowia walczą z koronawirusem jak mogą i momentami nie wiadomo czy te działania nie są przypadkiem bardziej destrukcyjne dla Polaków, niż epidemia COVID-19. Od soboty obowiązują ostre restrykcje i obostrzenia, ale to nie koniec zmian.

Kwarantanna i nowe przepisy

Minister zdrowia Adam Niedzielski zarządził, że prawdopodobnie zmianie ulegną zasady i warunki kwarantanny. Resort zdrowia planuje wprowadzenie możliwości TELEPRACY za zgodą pracownika i pracodawcy.

Rząd zapewnia, że chce, by osoby, które przez wirusa nie miały możliwości pracy, znów mogły normalnie funkcjonować zawodowo.

Chcemy zmienić warunki kwarantanny. Chcemy wprowadzić możliwość tzw. telepracy za zgodą pracownika i pracodawcy tak, żeby te osoby mogły mieć możliwość pracy, bo póki co jej nie miały – podała Kancelaria Premiera na Twitterze.

Zagłosuj

Czy nosisz maseczkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze