18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące WIDEO, zerwane dachy

Trąba powietrzna w Polsce! Kataklizm i zniszczenie!

Wojciech Kozicki
24.06.2021  19:24
Trąba powietrzna w Polsce. W okolicach Nowego Sącza rozpętała się apokalipsa

Pogoda w Polsce oszalała, niebezpieczne zjawiska atmosferyczne takie jak grad i burze pustoszą kolejne regiony kraju. Tymczasem nieopodal Nowego Sącza przeszła potężna trąba powietrzna, która zerwała 20 dachów.

Pogoda w Polsce jak opętana. Jak podaje RMF FM, w okolicach Nowego Sącza przeszła trąba powietrzna, powodując ogromne zniszczenia, m.in. zrywając 20 dachów, przewracając drzewa i niszcząc konstrukcje takie jak np. blaszane garaże. Jak na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych i ofiarach śmiertelnych. Na Sądecczyźnie spadł też grad wielkości nawet piłki do tenisa.

Trąba powietrzna w Polsce. Kataklizm jak z filmu

RMF24.pl pisze, że trąba powietrzna w ciągu kilku minut pojawiła się w dwóch wsiach: Librantowa, Piątkowa i Koniuszowa. Potwierdził to oficer dyżurny małopolskiej straży pożarnej.

Trąba powietrzna uszkodziła dachy budynków mieszkalnych i gospodarczych. Ze wstępnych danych służb wynika, że wiatr zerwał w całości dachy z 10 domów oraz częściowo z czterech domów i czterech budynków gospodarczych – podaje rmf24.pl

Trąba powietrzna w Polsce. Szokujące WIDEO

Czytaj także