18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Minister zabrał głos

OBOSTRZENIA COVIDOWE wrócą we wrześniu?!

03.08.2022  17:29
We wrześniu wrócą obostrzenia covidowe?
We wrześniu wrócą obostrzenia covidowe? Fot: Krzysztof Radzki/East News

Obostrzenia covidowe to chyba jedna z tych rzeczy, których zgodnie boi się cały nasz naród. Czy we wrześniu wrócą dobrze znane nam ograniczenia? Minister zdrowia zabrał już na ten temat głos.

Adam Niedzielski mierzył się z koronawirusem, kiedy pandemia była bardzo intensywna, a kiedy nieco nam odpuściła... Minister zdrowia i cała jego świata zamilkła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Czy to znaczy, że Covid-19 zniknął? Nic bardziej mylnego! Ludzie dalej chorują, czują się źle i przechodzą przez trudne chwile, z tym że bez wsparcia ze strony rządzących. Na jesieni na pewno sytuacja się pogorszy i... czy wtedy będziemy znosić znowu obostrzenia covidowe?

We wrześniu wrócą obostrzenia covidowe?

Według najnowszych informacji i doniesień najprawdopodobniej we wrześniu w resorcie zdrowia zapadną nowe decyzje w związku z pandemią COVID-19. Jedna z nich ma dotyczyć czwartej dawki szczepionki dla wszystkich dorosłych. Możliwy jest ponowny obowiązek noszenia maseczek w środkach transportu. Za maseczkami z całą pewnością niewiele osób tęskni obecnie.

Już 750 tys. osób z grup 60+ i 12+ z obniżoną odpornością zarejestrowało się na 4. dawkę szczepienia przeciw COVID-19. Aż 300 tys. z nich przyjęło szczepionkę

– napisał minister zdrowia Adam Niedzielski na Twitterze.

Gotowi na nowe decyzje resortu w sprawach, które bezpośrednio dotyczą naszego życia? Wszystko może się zdarzyć!

Czytaj także