18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przerażające odkrycie

Sala tortur pod Warszawą! "Ściany zamiast farby pokrywała krew"

Bartłomiej Ciepielewski
22.03.2021  18:30
Sala tortur odkryta pod Warszawą
Sala tortur odkryta pod Warszawą Fot: YesPhotographers

Inspektorzy OTOZ poinformowali o makabrycznym odkryciu w mieszkaniu starszej kobiety. Piwnica seniorki okazała się salą tortur z szubienicami, krwią na ścianach oraz zwłokami zwierząt.

W ostatni weekend działacze Fundacji Zwierzokracja otrzymali prośbę o zaopiekowanie się kotem starszej kobiety z Tarczyna. Seniorka została zabrana do szpitala w ciężkim stanie. Aktywiści po dotarciu na miejsce doznali szoku.

Na podwórku znajdowały się trzy wygłodniałe psy w fatalnym stanie, a sama posesja przypominała jedno wielkie śmietnisko, pełne niebezpiecznych  przedmiotów i odchodów zwierząt - donoszą działacze OTOZ.

Jednak największy horror rozgrywał się w mieszkaniu seniorki. Odkrycie aktywistów przerosło ich najśmielsze wyobrażenia.

Sala tortur w piwnicy

Po wejściu do mieszkania działacze "Zwierzokracji" poczuli niewyobrażalny odór. Przy drzwiach wejściowych leżały zwłoki martwego owczarka niemieckiego, a kolejne uśmiercone lub wyczerpane zwierzęta znaleziono w piwnicy.

Wyglądało to tak, jakby właścicielka urządziła sobie w piwnicy istną salę tortur lub salę do przeprowadzenia uboju rytualnego. Nie chcemy nawet myśleć, ile zwierząt zginęło w tej piwnicy - informują aktywiści.

Pod sufitem piwnicy wisiały szubienice. Podłogę oraz ściany pokrywała krew, a w jednym z worków trzymane były kości zabitych zwierząt.

Działaczom udało się uratować cztery psy, które były w fatalnym stanie fizycznym oraz psychicznym. Według dotychczasowych ustaleń kobiecie już kiedyś zabierano zwierzęta.

Na miejsce wzywano również patrol policji, jednak funkcjonariusze odmówili postępowania, tłumacząc decyzję brakiem podstaw do interwencji.

Czytaj także
Przeczytaj więcej