18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus wymięka?

Odwołają CZWARTĄ FALĘ PANDEMII?! Ogromny zwrot akcji

30.08.2021  10:32
Czwarta fala pandemii odwołana?
Czwarta fala pandemii odwołana? Fot: Shutterstock

Czwarta fala pandemii miała już dotrzeć do Polski, ale na horyzoncie nie widać tak wielkiego ryzyka, o jakim wciąż słyszymy. Czyżby koronawirus wymiękł? Patrząc na oficjalne dane z Ministerstwa Zdrowia można mieć takie wrażenie.

Koronawirus jednak na dobre odszedł z kraju? Dane mówią same ze siebie! Liczba przypadków jest coraz mniejsza, szczęśliwie zdarza się też coraz mniej zgonów. Czy w związku z taką sytuacją rząd odwoła wszystkie obostrzenia? Zamiast czwartej fali pandemii mamy niespodziewany zwrot akcji.

Czwarta fala pandemii koronawirusa odwołana? Ministerstwo Zdrowia podaje dane

Czy to oznacza, że czwarta fala pandemii koronawirusa staje się już zupełnie nierealna? Złośliwy patogen, który na wiele miesięcy zamknął nas w domach, traci na swojej niszczycielskiej sile. Ministerstwo Zdrowia ma dla nas tym razem dobre wiadomości.

Tylko dziś w Polsce zachorowało na Covid-19 151 osób, ale nikt nie zmarł z powodu tej choroby. Od początku pandemii sumuje się to w drastyczne liczby 2 888 385 chorych i 75 340 zmarłych z powodu Covid-19.

Miejmy nadzieję, że na jesieni szczepionki dalej będą działały świetnie i pomogą nam na tyle, że unikniemy twardego lockdownu. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej