18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogromna afera!

Ofiary Jakimowicza zbierają pieniądze na proces sądowy

25.01.2021  16:40
Jarosław Jakimowicz ma jasny przekaz
Jarosław Jakimowicz ma jasny przekaz Fot: TRICOLORS/East News

Ostatnia afera związana z Jarosławem Jakimowiczem doprowadziła do ujawniania kolejnych druzgocących faktów. Ofiary gwiazdora TVP przerwały milczenie i zbierają pieniądze na proces sądowy. Sytuacja prezentera Telewizji Polskiej jest coraz gorsza...

Kilka dni temu dziennikarz Piotr Krysiak oświadczył, że gwiazda TVP Info zgwałciła uczestniczkę zgrupowania Miss Generation 2020. Mimo że w oskarżeniu nie podano nazwiska sprawcy, zarzuty zaczął odpierać Jarosław Jakimowicz.

Przysięgam na zdrowie moich dzieci, że nikogo nie zgwałciłem. Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet - oświadczył celebryta.

Ostatnio gwiazdor coraz bardziej gubi się w zeznaniach. Niedawno na Instagramie opublikował wpis, w którym zaatakował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz przyznał się, że jego książka biograficzna to fikcja literacka.

Ofiary Jarosława Jakimowicza złożą pozew sądowy

Jak się okazuje, ostatnia afera zmobilizowała ofiary ataków Jarosława Jakimowicza. Poszkodowani zamierzają skierować sprawę do sądu. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych otrzymał ponad 30 zgłoszeń od osób, które zostały znieważone w mediach społecznościowych przez prezentera TVP.

Idziemy z Jakimowiczem do Sądu, koniec bezkarnego atakowania i prześladowania przypadkowych ludzi, którego nagminnie dopuszcza się ten gwiazdor znany z obrzydliwych propagandowych programów w pisowskiej TVP - poinformował Rafał Gaweł z OMZRiK.

Ośrodek uruchomił zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie procesu przeciwko celebrycie. Sytuacja prezentera Telewizji Polskiej jest coraz poważniejsza.

Czytaj także