18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Można świętować?

Oficjalny KONIEC PANDEMII w Polsce?! Te dane szokują

04.06.2021  10:32
Koniec pandemii w Polsce
Koniec pandemii w Polsce Fot: Shutterstock

Koniec pandemii w Polsce staje się właśnie faktem? Najnowsze dane płynące z Ministerstwa Zdrowia są szokująco optymistyczne, biorąc pod uwagę ostatni rok. Czyżby koronawirusowy horror wreszcie wyprowadzał się z kraju?

Być może to dzięki szczepieniom przeciwko Covid-19, a może dodatkowo zbliżające się lato działa na koronawirusa niszcząco. Faktem jest, że patogen naciera na nasz kraj ze znacznie mniejszym niż do tej pory impetem. Czyżbyśmy mogli zacząć świętować?

Realnie wygląda na to, że koronawirus w końcu traci siły, a my może to zaobserwować dzięki liczbom, które codziennie publikuje dla nas Ministerstwo Zdrowia. Nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że bardzo chcemy, by taki stan rzeczy trwał jak najdłużej. Na razie cieszmy się tym, co przynosi dzień dzisiejszy!

Koniec pandemii koronawirusa?

Tylko dzisiaj odnotowano 319 przypadków i 26 zgonów z powodu Covid-19. Jak donosi Ministerstwo Zdrowia - od początku zarazy w kraju te liczby sumują się zawrotną ilość 2 874 411 zachorowań i 74 101 zgonów.

Teraz jedyna rzecz, której nie możemy się doczekać, to poinformowanie Polaków o tym, że w kraju zakończono stan epidemii i wszyscy możemy znowu zacząć na nowo cieszyć się beztroskim życiem w zdrowym państwie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej