18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy płyną

Ogromna rozpacz w Ostrołęce. Nie żyje 18-letnia uczennica

26.01.2022  18:31
Ostrołęka w żałobie. Zmarła 18-letnia uczennica
Ostrołęka w żałobie. Zmarła 18-letnia uczennica Fot: Yaroslau Mikheyeu/Shutterstock

Ostrołęka stała się miejscem tragedii, która każdemu wyciśnie łzy z oczu. Zmarła tam 18-letnia uczennica, którą z rozpaczą żegnają najbliższe jej osoby. 

Julia Bałon, młoda uczennica II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Ostrołęce zmarła na nowotwór. 18-latka bardzo dzielnie i długo walczyła z chorobą, która ostatecznie zabrała jej młode życie.

Cała Ostrołęka pogrążyła się w pełni uzasadnionej rozpaczy. Wiele osób było zaangażowanych w zbieranie funduszy na leczenie 18-letniej Julii. Niestety, choroba była szybsza od dobrych serce. Szkoła nastolatki pogrążona jest w głębokiej żałobie.

Ostrołęka w żałobie. Zmarła 18-letnia uczennica

Julia Bałon wiedziała, że jest chora od trzech lat. Zaatakował ją mięsak tkanek miękkich IV stopnia. Dziewczyna zakwalifikowała się do zindywidualizowanej terapii przy wznowach nowotworowych i mimo wysokich kosztów, udało się podczas zbiórki zebrać pieniądze na jej leczenie.

Lokalna społeczność starała się jak najlepiej wspierać Julkę w walce z jej chorobą. Niestety, choroba okazała się silniejsza i 18-latka zmarła 24 stycznia tego roku. Po jej śmierci specjalne oświadczenie wydali dyrekcja i społeczność szkolna II LO im. C.K. Norwida w Ostrołęce, gdzie Julia się uczyła.

Jesteśmy bardzo poruszeni tym smutnym wydarzeniem. To wielka strata dla całej społeczności szkolnej. Będziemy pamiętać Julię jako zdolną i pracowitą uczennicę, wspaniałą przyjaciółkę, dobrą koleżankę, a przede wszystkim dzielną i cudowną dziewczynę, która mimo ciężkiej choroby, pozostała uśmiechnięta i nie poddawała się przeciwnościom losu. Nie znajdujemy słów, by wyrazić swój ból, smutek i pustkę, jaką odczuwamy po jej stracie

- czytamy.Pogrzeb młodej bohaterki odbędzie się 27.01.2022 o godz. 14.30 w kościele w Obierwi gm. Lelis. Julia Bałon pochowana zostanie na cmentarzu w Obierwi. Składamy najszczersze kondolencje jej najbliższym.