18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Źle to wygląda

Omikronowa groza. Straszne wieści z Ministerstwa Zdrowia

19.02.2022  11:16
Ministerstwo Zdrowia informuje o omikronowej fali
Ministerstwo Zdrowia informuje o omikronowej fali Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER

Omikron nie daje Polakom spokoju. Kiedy wszyscy mieli nadzieję na złapanie oddechu, nadeszła 5. fala pandemii koronawirusa i dane są pełne grozy. Ministerstwo Zdrowia ma dla nas kolejne złe wieści.

Koronawirus miażdży Polaków z każdej strony. Jeśli sytuacja nie zmieni się na lepsze, już wkrótce konieczne będzie przywrócenie obostrzeń na terenie całego kraju. Wygląda na to, że nie mamy szans w walce z pandemią.

Koronawirus szaleje w Polsce

Koronawirus znowu o sobie przypomniał. Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 20 902 nowych zachorowaniach oraz o 283 zmarłych z powodu COVID-19. Od początku zarazy w kraju zmarło z tego powodu 109 792 osoby, a zachorowało aż 5 540 162 ludzi. Pandemia nie odpuszcza nam nawet na sekundę.

Wygląda na to, że taka sytuacja jeszcze długo się utrzyma. Przerażeni Polacy drżą o życie swoje i swoich najbliższych. Miejmy nadzieję, że damy radę udźwignąć ten psychiczny ciężar grozy.