18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Walka z ogniem

POŻAR W SIEDZIBIE TVP! Kilkanaście zastępów straży w akcji

27.06.2022  11:13
Pożar na terenie warszawskiej siedziby Telewizji Polskiej
Pożar na terenie warszawskiej siedziby Telewizji Polskiej Fot: LUCYNA NENOW / POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Strażacy przez sześć godzin gasili pożar, który wybuchł na terenie warszawskiej siedziby Telewizji Polskiej. Według wstępnych ustaleń ogień pojawił się w hali nagraniowej, gdzie przechowywano scenografię do jednego z filmów. Przyczyny zdarzenia nie są jeszcze znane.

W nocy z niedzieli na poniedziałek służby otrzymały wezwanie do warszawskiego kompleksu Telewizji Polskiej. Na terenie obiektu pojawił się ogień.

Pożar w hali nagraniowej

Po przybyciu służb na miejsce okazało się, że w hali nagraniowej płonie scenografia. Akcja gaśnicza rozpoczęła się około godziny 1 w nocy i potrwała aż do 7 rano. Nie wiadomo jeszcze, w jakim stanie jest hangar i czy będzie mógł być jeszcze wykorzystywany przez TVP.

Do pożaru doszło na wystroju sceny do filmu w obiekcie TVP. To jest duży hangar, w tym hangarze znajduje się scena z wyposażeniem, tam coś się zapaliło - przekazał przedstawiciel warszawskiej PSP.

Na miejsce wysłano aż 14 zastępów straży pożarnej. Jak przekazały służby, nikt nie ucierpiał w wyniku tego groźnego incydentu.

logo Tu się dzieje