18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat ministra

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wielkie plany Szumowskiego

02.04.2020  14:37
Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wielkie plany Szumowskiego
Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wielkie plany Szumowskiego Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Pandemia koronawirusa rozszalała się w Polsce na dobre i jedna osoba z rządu poświęca cały swój czas na walkę z nią. Minister Zdrowia jest już bardzo zmęczony. Dodatkowo może się czuć przybity faktem, że pokrzyżowała ona jego wielkie plany na przyszłość. 

Pandemia koronawirusa postawiła Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego w pełnej gotowości. Polityk nie śpi całymi nocami, by uchronić Polaków przed włoskim scenariuszem epidemii zjadliwego patogenu.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany Szumowskiego

Niestety, pandemia pokrzyżowała wielkie prywatne plany Łukasza Szumowskiego. Od lat marzył on o rejsie dookoła świata. Teraz ze zrealizowaniem swojego wielkiego planu będzie musiał poczekać do końca dramatu, jaki objął świat. 

W rejs dookoła świata Szumowski chciał wyruszyć z ukochaną żoną u boku. Teraz nie wiadomo kiedy para zrealizuje swój plan. Trzymamy kciuki, by mogło dojść do tego jak najszybciej. Kto jak kto, ale Minister Zdrowia po wygraniu batalii z wirusem będzie zasługiwał na odpoczynek. 

Na ten moment zaś życzymy zdrowia i wytrwałości!

Czytaj także
Przeczytaj więcej