18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Triumf zdrowia?

Pandemia opuszcza nasz kraj. Możemy otwierać szampana?

17.06.2021  10:32
Koronawirus w Polsce
Koronawirus w Polsce Fot: Artur Szczepanski/REPORTER

Pandemia koronawirusa w końcu daje nam spokój i opuszcza nasz kraj. Wszystko wskazuje na to, że według najnowszych danych możemy w końcu otwierać szampana.

Koronawirus opuszcza w końcu Polskę? Wszystko wskazuje na to, że już niedługo stan pandemii będzie jedynie przykrym wspomnieniem. Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia w końcu napawają człowieka optymizmem.

Pandemia w końcu traci siły, a my może to zaobserwować dzięki liczbom, które codziennie publikuje dla nas rząd. Pandemia wcześniej zamknęła nas w domach i pozbawiła życia towarzyskiego niemalże zupełnie - nic dziwnego, że teraz, kiedy możemy w końcu odetchnąć pełną piersią i otworzyć przysłowiowego szampana. Nie ma nic nadzwyczajnego w tym, że bardzo chcemy, by taki stan rzeczy trwał jak najdłużej. 

Pandemia opuszcza Polskę

Tylko dzisiaj odnotowano 218 przypadków i 46 zgonów z powodu Covid-19. Jak donosi Ministerstwo Zdrowia - od początku zarazy w kraju te liczby sumują się zawrotną ilość 2 878 276 zachorowań i 74 734 zgonów.

Oby pandemia rzeczywiście odeszła z naszego kraju jak najszybciej - jeśli utrzyma się aktualny stan rzeczy - jest na to jak największa szansa - całkiem niedługo. Możliwe, że kiedyś w końcu poinformujemy o zerze przypadków.

Czytaj także
Przeczytaj więcej