18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W końcu!

Pandemia się kończy?! Szczepionki wymiatają Covid-19 z kraju

09.05.2021  10:31
Pandemia Covid-19 kończy się w kraju?
Pandemia Covid-19 kończy się w kraju? Fot: Shutterstock

Pandemia koronawirusa w Polsce dobiega końca? Wygląda na to, że szczepionki zaczynają wymiatać Covid-19 z naszego życia. Możemy być bardzo optymistyczni wobec najnowszych danych płynących z Ministerstwa Zdrowia.

Pandemia koronawirusa już niedługo będzie jedynie przykrym wspomnieniem? Wszystko wskazuje na to, że wirus już niedługo zniknie z naszego kraju, a duży wkład w to będą miały z pewnością szczepionki.

Pandemia koronawirusa w odwrocie?

Polacy zaczęli korzystać z procedury szczepień bardzo chętnie - być może ten ruch właśnie przełożył się na obecne dane. Jak codziennie od ponad roku, Ministerstwo Zdrowia informuje Polaków o ilości zakażeń koronawirusem - dane są miażdżące, ale tym razem w pozytywną stronę.

Koronawirus w Polsce zaczyna się kończyć. Tylko dzisiaj zdiagnozowano 3 852 przypadków Covid-19, w tym zmarło niestety aż 147 osób. Od początku pandemii w kraju sumuje się to w liczbę 2 833 052 zakażeń i 70 012 zgonów z powodu tej choroby.

Wygląda jednak na to, że faktycznie pierwszy raz od dawna możemy spojrzeć z radością i nadzieją w przyszłość. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej