18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dobra droga

Koniec pandemii w Polsce? Widać poprawę

26.05.2020  10:06
Koniec pandemii w Polsce? Widać poprawę
Koniec pandemii w Polsce? Widać poprawę Fot: Shutterstock

Pandemia w Polsce już niedługo przestanie istnieć? Wszystko wskazuje na to, że wreszcie jest wyraźna poprawa, widoczna gołym okiem. To może nas w końcu pocieszyć.

Pandemia w Polsce już wkrótce się zakończy? Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia są coraz bardziej optymistyczne. Już niedługo będziemy mogli przestać żyć w poczuciu zagrożenia. To wspaniałe wieści.

Pandemia w Polsce się kończy?

Powoli nadchodzi koniec zarazy. Jeszcze kilka tygodni temu publikowane przez Ministerstwo Zdrowia dane były zatrważające. Teraz z dnia na dzień widać, że nie jest tak źle. Chociaż nowych zachorowań mamy 236, to zgonów jest o wiele mniej niż jakiś czas temu, bo 6. Łącznie daje to 21 867 chorych i 1013 zmarłych od początku zarazy. Liczba jest szokująca, ale w skali świata nie możemy mówić, że jest u nas najgorzej.

Pandemia w Polsce dała nam się wszystkim we znaki. Jej koniec z pewnością każdy powita z radością i niewypowiedzianą ulgą. 

Przeczytaj więcej
Komentarze