18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chwile wzruszeń

Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy żegnają kolegę po fachu

27.02.2020  17:16
Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy żegnają kolegę po fachu
Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy żegnają kolegę po fachu Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Paweł Królikowski przegrał walkę z chorobą. Teraz zrozpaczeni śmiercią aktora współpracownicy i koledzy po fachu, dają upust emocjom w mediach. Ze wszystkich pożegnań płynie przejmujący smutek. 

Paweł Królikowski był uwielbianym polskim aktorem i jego śmierć pokazuje to dobitnie. Artystę pożegnał sam prezydent Andrzej Duda, a kondolencje złożyło również Ministerstwo Kultury. Rozdzierające serce słowa płyną także od jego rodziny.

W tym wszystkim pożegnać chcą się również Ci, którzy z Pawłem Królikowskim blisko byli zawodowo. Koledzy i koleżanki z planu bądź całej drogi artystycznej opisują aktora w mediach społecznościowych.

Paweł Królikowski żegnany przez artystów

Smutek przebrzmiewa ze wszystkich, internetowych pożegnań. 

Strasznie smutno... Smutniej bez Ciebie...

- napisała na Instagramie Anna Mucha.

Na Instagramie aktora pożegnała również Anna Oberc.

I mnie pękło... I łza poleciała... Nigdy go nie zapomnę. I waszego spektaklu w Londynie a potem spotkania z wami...

- napisała.

Ola Frycz także postanowiła zabrać głos po śmierci aktora, podkreślając, jak wielką jest ona dla nas wszystkich stratą.

Bardzo współczuje całej wspaniałej Rodzinie Królikowskich tak ogromnej straty. To strasznie smutna wiadomość. Odszedł wspaniały Aktor Paweł Królikowski

- napisała w poście.

Krzysztof Ibisz postanowił poświęcić chwile w internetowym szumie, na zatrzymanie się i skomentowanie śmierci artysty. W swoim poście zwrócił się bezpośrednio do zmarłego.

Pawle, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu

- napisał prezenter.

Natomiast na Facebooku aktora pożegnali koledzy z planu Rancza - Cezary Żak i Artur Barciś. W obu przypadkach ciężko powstrzymać łzy.

Niewymownie współczujemy rodzinie Pawła Królikowskiego.

logo Tu się dzieje