18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polityk PiS atakuje polskie gwiazdy. "To zboczone świnie są"

21.05.2020  11:32
Polityk PiS atakuje polskie gwiazdy. "To zboczone świnie są"
Polityk PiS atakuje polskie gwiazdy. "To zboczone świnie są" Fot: ANDRZEJ IWAŃCZUK/REPORTER/TVP printscreen

Joachim Brudziński obejrzał film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" o pedofilii wśród polskich celebrytów. W ostrych słowach powiedział, co myśli o gwiazdach.

Szumnie zapowiadany film o gwałtach na nieletnich w show-biznesie miał swą premierę w TVP. W środę wieczorem - tuż po emisji dokumentu - Sylwester Latkowski zaapelował do licznych polskich gwiazd - w tym Borysa Szyca czy Radosława Majdana - o przerwanie zmowy milczenia. Chciałbym zacząć od jednego, od apelu do Borysa Szyca. Borys, może czas nie tłumaczyć się, jak mi się tłumaczyłeś, że byłeś pijany wtedy, że ćpałeś, że mało pamiętasz. Chciałbym, żebyś powiedział opinii publicznej, czego byłeś świadkiem, czego robiłeś, a czego nie robiłeś - powiedział.

Po premierze filmu wymienione w nim gwiazdy w oburzeniu zaczęły reagować na oskarżenia. Kuba Wojewódzki zapowiedział już ścieżkę sądową. Również Adam "Nergal" Darski przewiduje proces. Natalia Siwiec i Radosław Majdan wydali oświadczenia, w których zapewniają, że z aferą pedofilską nie mają nic wspólnego. A Joachim Brudziński atakuje.

"Zboczone świnie"

Polityk i europoseł PiS obejrzał film? Trudno powiedzieć. Zapowiedzi produkcji sugerowały, że będzie on traktował o przestępstwach celebrytów. Tymczasem dostaliśmy historię 14-letniej Anaid Tutgushyan, która padła ofiarą znanego przestępcy Krystiana W. "Krystka", po czym popełniła samobójstwo.

Joachim Brudziński z filmu wywnioskował jednak, że to nie przestępcy, wobec których od 2018 roku toczy się postępowanie, a polscy gwiazdorzy dokonywali aktów pedofilii. Swemu oburzeniu dał wyraz na Twitterze, nazywając celebrytów "zboczonymi świniami".

Mówienie w kontekście pedofilii o celebrytach, artystach, dziennikarzach, politykach czy księżach to czysty eufemizm. To zboczone świnie są, a nie żadni artyści - napisał.

Brudziński wspomniał też o pedofilii wśród księży. Stwierdził, że szczytem hipokryzji jest piętnowanie pedofilii w kościele, a relatywizowanie  tych zboczeńców w innych środowiskach.