18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaczyna się

Pierwsza ofiara zimy. Mieszkanka Łodzi zamarzłaby na śmierć

31.10.2019  10:12
Pierwsza ofiara zimy. Mieszkanka Łodzi zamarzłaby na śmierć
Pierwsza ofiara zimy. Mieszkanka Łodzi zamarzłaby na śmierć Fot: Pexels

Zima nadchodzi wielkimi krokami. Zaczynamy mierzyć się z niskimi temperaturami, a niektórzy z tej walki nie wychodzą zwycięsko. Pierwsza ofiara mroźnej aury już się pojawiła na horyzoncie. 

Zima jest już blisko. Pojawiły się pierwsze bardzo niskie temperatury i niektórzy muszą się bardzo postarać, żeby je przetrwać. Pewna mieszkanka Łodzi dzisiejszej nocy była bardzo blisko zamarznięcia. 

Przymrozki, które już pojawiły się w Polsce o mały włos nie zabiły owej kobiety. Temperatura jej ciała sięgała już blisko 25 stopni Celsjusza, co jest objawem drastycznej hipotermii. Na szczęście, udało się uratować jej życie.

Zima nadchodzi i pojawiają się jej pierwsze ofiary

Ratownicy medyczni dostali informację o kobiecie, która siedzi nieruchomo na chodniku. 

Zespół wyjechał o godzinie 6:17. Na miejscu okazało się, że u kobiety występowały głębokie zaburzenia świadomości. Jej tętno było słabo wyczuwalne, a temperatura ciała spadła do 25 stopni Celsjusza

- mówiłą dla TVN 24 Adam Stępka, rzecznik łódzkiego pogotowia.

Ratownicy zaczęli powoli rozgrzewać ciało kobiety i tylko ich szybka reakcja sprawiła, że udało się ją uratować. Według nieoficjalnych informacji, kobieta chciała po prostu jechać autobusem, ale wychłodzona przycupnęła na chodniku i już się z niego nie ruszyła. 

Uważajcie na siebie!

logo Tu się dzieje