18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Straszny wypadek

Ciężarówka wjechała w dom!

Wojciech Kozicki
25.11.2020  13:39
Wypadek ciężarówek w Piławie Dolnej
Wypadek ciężarówek w Piławie Dolnej Fot: Planeta.pl

Potworny wpadek samochodowy w miejscowości Piława Dolna. Nastąpiło zderzenie dwóch ciężarówek, a jedna uderzyła w dom, w którym byli ludzie. Trwa akcja ratunkowa i walka z ulatniającym się gazem.

Piława Dolna w województwie dolnośląskim i kolizja ciężarówek. Jedna z nich ok. godziny 10:00, w wyniku zderzenia, zjechała z drogi i uderzyła w budynek, w którym znajdował się sklep i pomieszczenia mieszkalne.

Wypadek ciężarówek w Piławie Dolnej

Marcin Ząbek, oficer prasowy policji w Dzierżoniowie w rozmowie z Polsat News przekazał, że w wyniku zdarzenia jedna osoba, kierowca ciężarówki, została ranna i przewieziona do szpitala. Wiadomo też, że zawaliła się frontowa ściana budynku

Na piętrze budynku przebywała jedna osoba, która nie odniosła obrażeń, została przekazana pod opiekę swojego syna. Z kolei ze sklepu wychodziły trzy osoby, które nie odniosły poważniejszych obrażeń – oświadczył Ząbek

Okazało się, że w wyniku uderzenia ciężarówki doszło do rozszczelnienia instalacji gazowej i konieczna była interwencja pogotowia gazowego. Strażacy cały czas mierzą natężenie gazu. Gdy zagrożenie zostanie zneutralizowane, ekipa poszukiwawcza sprawdzi, czy nie ma ludzi pod gruzami.

Przeczytaj więcej
Komentarze