18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Ciężki stan, prosimy o modlitwę"

Słynny polski dziennikarz pod respiratorem

Wojciech Kozicki
24.03.2021  12:15
Dziennikarz Piotr Semka zakażony COVID-19
Dziennikarz Piotr Semka zakażony COVID-19 Fot: planeta.pl

Koronawirus SARS-CoV-2 i kolejne dramatyczne wiadomości. Potwierdzono, że słynny dziennikarz Piotr Semka jest zakażony COVID-19 i trafił do szpitala. Jest podłączony do respiratora.

Legendarny polski dziennikarz Piotr Semka jest zakażony COVID-19 i walczy o życie w szpitalu. Kolejne źródła donoszą, że stan zdrowia prawicowego publicysty jest ciężki i przebywa pod respiratorem. Jacek Łęski z TVP Info na Twitterze poprosił na Twitterze, by modlić się za Semkę.

Dziennikarz Piotr Semka zakażony COVID-19

Informację o krytycznym stanie Piotra Semki potwierdziła również Magdalena Łysiak z portalu Niezależna.pl. Również poprosiła o modlitwę o dziennikarza.

Piotr Semka to prawicowy dziennikarz i publicysta. W 2004 był współautorem programu Telewizji Polskiej "Warto rozmawiać". Pisał m.in. dla "Gazety Polskiej", "Życia", "Dziennika", "Przewodnika Katolickiego", "Wprost", "Uważam Rze" czy "W sieci". Obecnie publikuje chociażby w tygodniku "Do Rzeczy" i "Rzeczpospolitej". Wraz z Jackiem Kurskim napisał w 1992 roku książkę "Lewy Czerwcowy" poświęconą kulisom odwołania rządu Jana Olszewskiego – przypomina Radio ZET

Czytaj także
Przeczytaj więcej