18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje o tragedii

Wiemy co odkryli we krwi Staraka! To przyczyna wypadku?

25.09.2019  08:00
Piotr Woźniak-Starak był pijany? Szokujące doniesienia mediów
Piotr Woźniak-Starak był pijany? Szokujące doniesienia mediów Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Jezioro Kisajno na Mazurach i tragiczna śmierć producenta filmowego. Piotr Woźniak-Starak miał wypadek na motorówce i 22 sierpnia odnaleziono jego zwłoki. Teraz wyszedł na jaw wynik badania jego krwi i okazuje się, że był pod wpływem alkoholu.

Piotr Woźniak-Starak zginął na Mazurach niedaleko swojej posiadłości. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak szalał nocą na luksusowej motorówce i doszło do tragedii. Tymczasem „Super Express” dotarł do informacji, że podczas wypadku Piotr Woźniak-Starak miał we krwi 1,5 promila alkoholu. Nie ujawnia jakie jest źródło tej informacji, ale na SE.pl powołują się w tej sprawie największe polskie media.

Piotr Woźniak-Starak na motorówce był z 27-letnią kelnerką z Łodzi. Media podają, że w jej krwi również wykryto alkohol. "Twój Kurier Olsztyński" pisał nawet  o „nielegalnej substancji na motorówce” i prawdopodobnie były to narkotyki, ale nie zostało to potwierdzone przez policję i prokuraturę.

Czytaj także