18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groźne psy ponad prawem?

Pitbulle zmasakrowały buldożka. Szokująca reakcja właściciela

Wojciech Kozicki
10.09.2019  19:11
Agresywne psy i brutalny atak - pitbulle ponad prawem?
Agresywne psy i brutalny atak - pitbulle ponad prawem? Fot: Facebook/Psyjaciele - zdjęcie ilustracyjne

Makabra w na ulicy Księżycowej na Chomiczówce. Pitbulle wpadły w szał i prawie rozszarpały na strzępy małego pieska. Groźne psy na oczach dziecka urządziły masakrę, a reakcja właściciela krwiożerczych bestii jest szokująca!

Mały buldożek francuski nie miał szans. Agresywne psy wyrwały się z metalowego kojca i przeskoczyły ogrodzenie działki, a następnie zaczęły masakrować psiaka. Na spacer wyprowadzał go akurat 11-letni chłopiec. Próbował ratować swojego pupila i wziął go na ręce, ale pitbulle i tak go dopadły. Jak podaje „Super Express”, właściciel pitbulli przyglądał się całej sytuacji i nie zareagował. Okazało się, że był pijany, a psy już wcześniej terroryzowały okolicę.

Atak pitbulli - polskie prawo bezradne

Być może pitbulle zagryzłyby dziecko, ale na miejscu pojawił się jego ojciec i kopniakami odgonił zwierzęta. Uciekły, ale jak się okazało, pogryzły jeszcze kilka innych zwierząt.

SE.pl pisze, że jakimś cudem buldożek przeżył, ale jest w krytycznym stanie w lecznicy dla zwierząt. Przeszedł ciężką operację i drugą dobę jest podawana mu morfina. Tymczasem właściciel pitbulli został ukarany 100-złotowym mandatem. Psy trafiły na chwilę do schroniska, a następnie zwrócono je właścicielowi.

SE.pl pisze, że mieszkańcy okolicy boją się o swoje życie. Zazwyczaj Ekopatrol łapie te psy i oddaje je właścicielom, chociaż w sądzie toczy się sprawa o pogryzienie.

Przeczytaj więcej
Komentarze