18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pomoc w czasach kryzysu?

Płyn antybakteryjny na wagę złota. Orlen sprzedaje swój za 95 zł

16.03.2020  16:02
Płyn antybakteryjny na wagę złota. Orlen sprzedaje swój za 95 zł
Płyn antybakteryjny na wagę złota. Orlen sprzedaje swój za 95 zł Fot: Lukasz Piecyk/REPORTER

Płyn antybakteryjny zaczął znikać z półek sklepowych jako pierwszy. Teraz jest nie do zdobycia praktycznie w całej Polsce. Z pomocą przychodzi Orlen, który od razu ruszył z produkcją własnego płynu. Problem w tym, że jedna sztuka kosztuje kosmicznie dużo. 

Płyn antybakteryjny jest nie do zdobycia w całym kraju. Orlen od razu ogłosił, że ruszy z produkcją własnego, by przyjść z pomocą Polakom. Płyn znalazł się już w sprzedaży, ale sztuka kosztuje tyle, że w czasach kryzysu niejeden zawaha się, nim wyjmie pieniądze z portfela. 

Płyn antybakteryjny za 95 złotych

Zgodnie z zapowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego, Orlen wywiązał się z zadania. Za 5 litrowy baniak w jakim jest sprzedawany płyn antybakteryjny, zapłacić trzeba 95 złotych. Internauci są oburzeni ceną tego środka.

Niektórzy Polacy kuszą się o stwierdzenie, że Orlen powinien podarować płyny ludziom za darmo. Wiele osób, które są zrozpaczone brakiem tego rodzaju środków, zaczyna produkować w domu własnoręcznie konieczne specyfiki.

Warto dodać, że w drogeriach malutkie pojemności płynu sprzedawano nawet po kilkanaście złotych. W przeliczeniu, 100 ml buteleczka płynu dezynfekującego z Orlenu kosztowałaby 1,90 zł. Ta cena wydaje się śmieszna, ale o przeliczeniach nikt nie myśli.

Zawsze pozostaje nam spirytus, przynajmniej do chwili, kiedy również on nie zginie ze sklepów.

Przeczytaj więcej
Komentarze