18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Informacje o rannych osobach

Katastrofa kolejowa w Polsce. Zderzenie pociągu z...

Wojciech Kozicki
26.02.2021  08:18
W miejscowości Grodzisko Dolne pociąg PKP Intercity relacji Rzeszów-Szczecin zderzył się z lokomotywą.
W miejscowości Grodzisko Dolne pociąg PKP Intercity relacji Rzeszów-Szczecin zderzył się z lokomotywą. Fot: Planeta.pl

Katastrofa kolejowa w Polsce. W miejscowości Grodzisko Dolne pociąg PKP Intercity zderzył się z lokomotywą. Nikt nie zginął, ale potwierdzono, że jest wiele rannych osób. Nowe informacje o wypadku.

W piątek rano na stacji Grodzisko Dolne w woj. Podkarpackim doszło do katastrofy kolejowej. Pociąg PKP Intercity relacji Rzeszów-Szczecin zderzył się z lokomotywą. Rzecznik PKP PLK Mirosław Siemieniec potwierdził, że nie ma ofiar śmiertelnych. W wypadku zostało jednak rannych 5 osób. Na szczęście nie są to obrażenia poważne.

Wypadek i zderzenie pociągu z lokomotywą

Gazeta.pl informuje, że trwa organizacja dalszej podróży dla pasażerów pociągu. Autobusami dotrą do Lublina. Informacje o zmianach w kursowaniu pociągów są podawane na stacjach i przystankach. Do godz. 10:00 przez stacje miały przejechać 3 pociągi.

Osobom potrzebującym udzielona została pomoc. Ruch na trasie w kierunku Stalowej Woli i Przeworska obecnie jest wstrzymany - informuje Mirosław Siemieniec. (Polsat News)

Jaka była przyczyna wypadku i zderzenia pociągów? Ten informacji jeszcze nie podano. Wiadomo natomiast, że okoliczności dramatu kolejowego ma wyjaśnić specjalna komisja.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze