18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror na Podhalu, już po góralu

Maszyna rolnicza rozszarpała mężczyznę. Krwawa sieczka!

Wojciech Kozicki
03.01.2020  11:16
Wypadek z maszyną rolniczną -  z mężczyzny została krwawa sieczka
Wypadek z maszyną rolniczną - z mężczyzny została krwawa sieczka Fot: YouTube - zdjęcie ilustracyjne

Masakra w Tatrach. 2 stycznia, w godzinach wieczornych, starszy mężczyzna w Murzasichlu w powiecie tatrzańskim w Małopolsce, został brutalnie zabity przez maszynę rolniczą. Ten wypadek to rzeź rodem z horroru!

Prace gospodarcze na Podhalu zakończyły się tragedią. Jak podają media, 60-letni mężczyzna został wciągnięty przez maszynę służącą do robienia sieczki z trawy, kukurydzy, słomy i innych roślin. Urządzenie go zmasakrowało!

Jak pisze goral.info.pl, strażacy z OSP Murzasichle i JRG Zakopane wyjęli ciało mężczyzny z maszyny, ale nie miał szans na przeżycie i stwierdzono zgon. Teraz służby będą starały się wyjaśnić, dlaczego mężczyzna został wciągnięty do urządzenia. Na miejscu zjawił się także prokurator.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich i ustalono, że ofiara mogła po prostu stać za blisko morderczej sieczkarki. „Gazeta Krakowska” pisze, że najpierw zostało wciągnięte do niej ubranie nieszczęśnika, a później nastąpiła „makabryczna reakcja łańcuchowa”.