18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[*]

Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego rozerwał ludziom serca. Żegnały go tłumy

24.07.2020  17:55
Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego rozerwał ludziom serca. Żegnały go tłumy
Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego rozerwał ludziom serca. Żegnały go tłumy Fot: Mateusz Grochocki/East News

Andrzej Strzelecki zmarł nagle, zanim zdążył uzbierać fundusze potrzebne na leczenie jego nieoperacyjnego raka. Na Powązkach artystę pożegnały tłumy. Jego uroczystości pogrzebowe ścisnęły za serca wszystkich zgromadzonych.

Andrzej Strzelecki bardzo chciał żyć i robił wszystko, by pokonać chorobę, która tak nagle wtargnęła w jego życie. Niestety, chociaż fani rzucili się do pomocy, aktor nie zdążył skorzystać ze specjalistycznego leczenia.

Jego śmierć głęboko zasmuciła rodzinę, przyjaciół i fanów artysty. Nic dziwnego, że tak wiele osób chciało go pożegnać na warszawskich Powązkach, gdzie spoczął po swojej ziemskiej wędrówce.

Pogrzeb Andrzeja Strzeleckiego zgromadził tłumy

Osoby, które chciały pożegnać Andrzeja Strzeleckiego nie bały się nawet zakażenia koronawirusem w tłumie. Robiły wszystko, by pokazać swój szacunek i sympatię w tym ostatnim momencie.

Andrzej Strzelecki został pochowany z honorami. Na cmentarzu rozległa się salwa honorowa, a sam artysta spoczął w Alei Zasłużonych. Całą uroczystość poprowadził Wojciech Majakat, a wśród zgromadzonych było wiele znanych twarzy. 

Prezydent Andrzej Duda odznaczył zmarłego aktora Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Podczas ceremonii odczytany został również list od ministra Glińskiego.

Z całego serca współczujemy bliskim zmarłego aktora.

Czytaj także
Przeczytaj więcej