18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ostatnie pożegnanie

POGRZEB KAMILA DURCZOKA. Rodzina stanowczo: nie życzymy sobie...

18.11.2021  13:11
kamil Durczok nie żyje. Rodzina ma ważny apel przed pogrzebem
kamil Durczok nie żyje. Rodzina ma ważny apel przed pogrzebem Fot: EAST NEWS

Ostatnie pożegnanie Kamila Durczoka i ważny apel rodziny. Najbliżsi zmarłego dziennikarza chcą w ciszy pogrążyć się w żałobie.

Znany polski dziennikarz Kamil Durczok zmarł nagle 16 listopada nad ranem. Dzień wcześniej prezenter trafił do szpitala Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarze jego stan określali jako ciężki.

Kamil Durczok chorował przewlekle, kilkanaście godzin przed śmiercią doszło do gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia i rozległego krwotoku wewnętrznego. Lekarze nie byli w stanie pomóc pacjentowi.

Pogrzeb Kamila Durczoka. Rodzina ma ważny apel

Pogrzeb Kamila Durczoka został zaplanowany na piątek 19 listopada. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie o godzinie 9.00. Następnie urna z prochami zostanie złożona w rodzinnym grobowcu.

Teraz brat zmarłego dziennikarza - Dominik Durczok - wystosował ważny apel. On i rodzina proszą, by uszanować prywatny charakter uroczystości żałobnych. Nie życzą sobie na pogrzebie obecności jakichkolwiek mediówa.

Wolą moją, jak i mojej rodziny, w związku z rodzinnym charakterem pogrzebu mojego brata Kamila Durczoka, oświadczam, że nie życzymy sobie udziału wszelkich mediów w tym wydarzeniu, a tym bardziej jakiegokolwiek jego dokumentowania. Bardzo prosimy o uszanowanie naszej decyzji

- napisał Dominik Durczok w oświadczeniu.