18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smutek wielki

Późny pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego. Druzgocąca wieść dla fanów

15.03.2021  15:47
Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego
Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego Fot: Wojciech OLSZANKA/East News

Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego z uwagi na pandemię koronawirusa i problemy rodzinne - mocno oddalił się w czasie. Teraz pojawiła się dodatkowo druzgocąca wieść dla fanów aktora. To bardzo przykre informacje. 

Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego odbędzie się aż miesiąc po śmierci artysty. Aktor zostanie pochowany w rodzinnym grobie u boku swojej matki - aktorki Elżbiety Herszaft, a uroczystości ostatniego pożegnania rozpoczną się 19 marca o godzinie 11:30.

Pogrzeb odbędzie się tak późno przede wszystkim z uwagi na trwającą pandemią koronawirusa, która zdecydowanie utrudnia wszelkie kwestie logistyczne. Ojca szczególnie mocno chce pożegnać jego syn Victor, żyjący na co dzień w Stanach Zjednoczonych. W sprawę jego przylotu bezpośrednio zaangażowało się Ministerstwo Spraw Zagranicznych, które zadba o to, aby mógł on dotrzeć do Polski. Niestety, wśród wszystkich krzepiących informacji, pojawiają się też te druzgocące - szczególnie dla fanów Krzysztofa Kowalewskiego. 

Pogrzeb Krzysztofa Kowalewskiego

Zrozpaczona żona aktora Agnieszka Suchora opublikowała w sieci nekrolog męża. Pojawiła się na nim informacja, że w związku z pandemią koronawirusa w kościele będzie obowiązywała lista gości. Oznacza to, że fani nie będą mogli oddać swobodnie ostatniego pożegnania w świątyni swojemu ulubionemu artyście.

Bliscy pożegnają zatem Krzysztofa Kowalewskiego w kościele Środowisk Twórczych przy pl. Teatralnym w Warszawie. Dwie godziny później zostanie on pochowany na cmentarzu. Prochy aktora spoczną w rodzinnym grobie na Starych Powązkach. 

Miejmy nadzieję, że rodzina poradzi sobie w czasie tego smutnego pożegnania.