18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przegięcie pały?

Pogrzeb zamordowanej Kornelii. Policja spisała żałobników

Wojciech Kozicki
19.05.2020  09:56
Pogrzeb nastolatki w Piasecznie i akcja policji
Pogrzeb nastolatki w Piasecznie i akcja policji Fot: yOUtUBE/itvpiaseczno

16-letnia Kornelia została brutalnie zamordowana w lesie pod Warszawą. To była egzekucja przeprowadzona przez jej rówieśników. 18 maja odbył się pogrzeb nastolatki, po którym protestujący żałobnicy zostali spisani przez policję.

Szokujące morderstwo nastolatki w lesie w Konstancinie. W kwietniu znaleziono zwłoki zaginionej Kornelii i okazało się, że jej koleżanka i kolega dokonali potwornej egzekucji. Strzał w głowę, duszenie, dobijanie łopatą, a następnie zwłoki zakopane w dole. Wyciekły też informacje, że Patryk B. pochował dziewczynę żywcem w ziemi.

Kornelia spoczęła na Cmentarzu Komunalnym w Piasecznie. Jak podaje radiozet.pl, grupa żałobników po ceremonii udała się pod urząd miejski, by protestować przeciw bierności policji. Zapalili znicze obok zdjęcia zamordowanej.

18 maja w parafii pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej w Piasecznie odbyła się msza żałobna. Kornelia spoczęła na Cmentarzu Komunalnym. 16-latkę żegnała rodzina, przyjaciele i okoliczni mieszkańcy, których poruszyła jej tragedia – podaje Radio ZET.

Okazuje się, że zgromadzenie na Skwerze Kisiela najwyraźniej było złamaniem prawa. Policja uznała przemarsz żałobników za nielegalne zgromadzenie, a wielu jego uczestników zostało wylegitymowanych i spisanych. Jak pisze piasecznonews.pl, policjantów było dwukrotnie więcej, niż zgromadzonych żałobników.

Uwaga! Uwaga! Policja informuje, mamy stan epidemii. Przebywając w tym miejscu narażacie siebie i innych - apelowała policja do zgromadzonych na skwerze. (Piasecznonews.pl)

Zobaczcie ile jest policji, jak trzeba było szukać Kornelii to jej nie szukali - krzyczała jedna z uczestniczek zgromadzenia. (Piasecznonews.pl)

Policja spisała żałobników po pogrzebie Kornelii [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze