18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krwawa masakra!

Polacy polecieli do Meksyku. Wycięto im narządy wewnętrzne

Bartłomiej Ciepielewski
25.02.2021  13:38
Brutalny napad w Meksyku
Brutalny napad w Meksyku Fot: Andrea Quintero Olivas/Shutterstock

Dwóch dwudziestoletnich Polaków wyleciało do pracy w Meksyku. Mężczyznom na miejscu wycięto narządy wewnętrzne. Jeden z nich nie żyje, drugi walczy o życie w szpitalu.

Makabryczne zdarzenia z Meksyku jak na razie owiane są tajemnicą. Według dotychczasowych ustaleń, dwóch młodych mężczyzn wyleciało za granicę w poszukiwaniu pracy. Nie ujawniono, czym mieli się zajmować. Niedawno rodzina jednego z nich, otrzymała informację o śmierci 20-latka. Jego kolega trafił do szpitala w ciężkim stanie.

Polacy przebywający w Meksyku stracili organy

Jak poinformował onet.pl, obaj mężczyźni przebywający w Meksyku mają wycięte narządy wewnętrzne. Ten, który zmarł, stracił nie tylko nerkę, ale również inne organy. Okoliczności oraz miejsce krwawej masakry nie są znane. Nie wiadomo także, gdzie trafiły wycięte narządy.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych potwierdziło informację o przerażającej zbrodni. Pokrzywdzonych może być nawet więcej.

Sprawa, o którą pan pyta, jest znana polskiej służbie konsularnej i dotyczy trzech obywateli polskich. Ambasada RP w Meksyku po uzyskaniu informacji o zdarzeniu niezwłocznie podjęła stosowne działania. Konsul RP jest w stałym kontakcie z członkami rodzin poszkodowanych, pracodawcą oraz miejscową prokuraturą, która bada okoliczności sprawy - przekazało MSZ, dziennikarzowi Onetu.

MSZ nie przekazuje szczegółowych informacji dotyczących okoliczności zdarzenia oraz tego, jakie organy zostały wycięte Polakom.

Czytaj także