18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Możliwa epidemia w Polsce

Ewakuacja Polaków ze skażonej strefy. Przywiozą koronawirusa?

Wojciech Kozicki
29.01.2020  13:09
Koronawirus w Polsce - czy wraz z Polakami z Wuhan przyleci też epidemia?
Koronawirus w Polsce - czy wraz z Polakami z Wuhan przyleci też epidemia? Fot: Facebook.StirileProTV

Epidemia w Chinach zbiera śmiertelne żniwo. Potwierdzono, że koronawirus najpierw zaatakował w Wuhan i jest to zamknięta skażona strefa. Okazuje się jednak, że nadal przebywają tam Polacy i wkrótce zostanie przeprowadzona ich ewakuacja. Czy wrócą do Polski wraz z wirusem?

Koronawirus w Chinach to już epidemia nie do zatrzymania, a w szpitalach rozgrywają się sceny jak z horrorów. Potwierdzono już oficjalnie, że horror zaczął się w „mięsnym piekle” na targu w Wuhan, gdzie masakrowano m.in. koale, szczeniaki i ptaki. Miasto zostało odizolowane, ale znajdują się tam polscy obywatele!

Wiceszef MSZ Paweł Jabłoński w rozmowie z Radiem ZET potwierdził, że Polacy przebywają nadal w Wuhan i zapewnił, że wkrótce służby przeprowadzą ich ewakuację, ale wciąż nie wiadomo, gdzie ich przetransportować. Decyzja zapadnie do końca tego tygodnia.

Albo w inną część Chin, albo zostaną ewakuowani do Europy. W zależności od tego, jak porozumiemy się z państwami unijnymi, które z nami współpracują, i z Chinami - powiedział Jabłoński. (radiozet.pl)

Więcej informacji nie mógł ujawnić, bo Chiny nalegają, by zachować dyskrecję. Czy jednak chińskiemu rządowi można ufać? Do tej pory uspokajał, ze epidemia koronawirusa jest pod kontrolą, a tymczasem wyciekło WIDEO,  na którym widać jak ludzie padają na ulicach, a w szpitalach na korytarzach leżą zwłoki zarażonych. Być może chińskie władze kłamią, ponieważ pojawiły się doniesienia o testach broni biologicznej i tajnym laboratorium w Wuhan. Czy to rząd Chin celowo wywołał epidemię?

Przeczytaj więcej
Komentarze