18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koronawirus atakuje

Polak w izolatce we Włoszech. Opisuje dramatyczne warunki

27.02.2020  17:49
Polak w izolatce we Włoszech. Opisuje dramatyczne warunki
Polak w izolatce we Włoszech. Opisuje dramatyczne warunki Fot: MONKPRESS/East News

Koronawirus rozszerza swoje złośliwe macki na świat. We Włoszech sytuacja jest naprawdę niepokojąca, a ludzie z podejrzeniem choroby trafiają do izolatek. Wśród takich osób był polski kierowca. 

Polak pochodzący z Rzeszowa spędził trudne chwile we włoskiej izolatce. Pan Kamil znalazł bowiem pracę w centrum zachorowań na koronawirusa we Włoszech. Niestety, jego stan zdrowia pogorszył się i przez to zainteresowały się nim tamtejsze służby medyczne.

Koronawirus szaleje we Włoszech. Polak wylądował w izolatce

Rzeszowianin znalazł się w izolatce, a pozostawiające wiele do życzenia warunki opisał ze szczegółami w internecie. 

Chciałem pokazać, jak wygląda izolatka. (...) Jestem w izolatce, jest to miejsce sterylne... A nie, chwila. Przecież moja izolatka powstała z poczekalni

- mówi mężczyzna na krótkim nagraniu.

Na filmiku obnaża również inne problemy braku higieny w tym miejscu. Możemy zobaczyć mrówki chodzące po jego łóżku i stole, brud w łazience, a także przepełniony kosz na śmieci, w którym podobno znajdowały się odpady medyczne takie jak igły i strzykawki. Jeśli faktycznie w taki sposób Włosi walczą z epidemią, to przestaje nas dziwić nagły wzrost ilości zachorowań.

Pobyt naszego rodaka w izolatce trwał trzy dni. W środę otrzymał wyniki badań, które nie wskazywały na obecność koronawirusa w jego organizmie. Obecnie pan Kamil przygotowuje się do powrotu do kraju, ale chyba wszystkim dał wiele do myślenia.

logo Tu się dzieje