18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutne wieści

Ważny polityk nie żyje. JEGO ZWŁOKI DRYFOWAŁY W WIŚLE

25.08.2021  13:19
Nie żyje polityk PSL. Mariusz Bieniek miał 37 lat
Nie żyje polityk PSL. Mariusz Bieniek miał 37 lat Fot: Shutterstock

Ważny, lokalny polityk, starosta z Płocka Mariusz Bieniek nie żyje. Mężczyzna w niedzielę 22 sierpnia wypadł z łódki na Wiśle. W środę odnaleziono jego zwłoki.

Do dramatycznego wypadku doszło w niedzielę wieczorem. Trzech mężczyzn wybrało się łódką na ryby, w pewnym momencie wpadli do wody. Dwóm z nich udało się wydostać na brzeg przy pomocy innych wędkarzy i służb. Trzeci zaginął.

W środę koło południa pojawiły się informacje o odnalezieniu zwłok mężczyzny, dryfujących w Wiśle w okolicach Płocka. Już wiadomo z całą pewnością - to ciało polityka Mariusza Bieńka. Dramatyczne informacje potwierdzają służby.

Ujawnione zwłoki to ciało starosty płockiego

- potwierdziła PAP rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Płocku podkom. Marta Lewandowska.

Mariusz Bieniek nie żyje

Również starostwo powiatowe w Płocku potwierdza smutną informację o śmierci polityka. Koledzy Mariusza Bieńka oraz jego rodzina do końca liczyli na szczęśliwy finał sprawy - niestety w środę otrzymali tragiczne informacje.

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia odnośnie do zaginionego starosty płockiego. Mariusz Bieniek utonął w Wiśle po wypadku, do którego doszło wczesnym wieczorem w dniu 22 sierpnia 2021 r.

- czytamy w komunikacie starostwa powiatowego w Płocku.

Powiat Płocki pogrążył się w żałobie - piszą koledzy zmarłego tragicznie mężczyzny.

PSL składa kondolencje

Po potwierdzeniu informacji o śmierci lokalnego polityka, kondolencje jego rodzinie i bliskim złożył marszałek województwa mazowieckiego, wiceprezes PSL Adam Struzik.

Czasami po prostu brak słów. Trudno uwierzyć, a jeszcze trudniej zrozumieć. Nie sposób się pogodzić. Nagle, zbyt wcześnie odszedł nasz Przyjaciel - Mariusz Bieniek. Starosta Płocki, Ludowiec, oddany regionowi samorządowiec. Wyrazy współczucia dla Rodziny - napisał polityk.

Również lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz pożegnał publicznie członka swojej partii.

Zmarł Mariusz Bieniek, starosta powiatu płockiego. Jeden z najlepszych samorządowców, jakich miałem zaszczyt poznać, od zawsze związany z PSL. Wielka strata dla ziemi płockiej. Niech spoczywa w pokoju. Rodzinie i Bliskim składam najszczersze kondolencje - napisał.

Mariusz Bieniek miał 37 lat.Jego ciało, 20 kilometrów od miejsca wypadku, znaleźli wędkarze.