18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koronakarma

Odkażał ulice po marszu LGBT. Polityk PiS ma koronawirusa

Emilia Waszczuk
17.03.2020  09:55
Odkażał ulice po marszu LGBT. Polityk PiS ma koronawirusa
Odkażał ulice po marszu LGBT. Polityk PiS ma koronawirusa Fot: Facebook/Dariusz Matecki

Kolejny polityk PiS zakażony koronawirusem. U Dariusza Mateckiego - byłego kandydata na Sejm, radnego ze Szczecina - zdiagnozowano COVID-19.

Radny Prawa i Sprawiedliwości ze Szczecina, wielki przyjaciel partii, kandydat na posła, a prywatnie hejter i homofob Dariusz Matecki, ma koronawirusa. Mężczyzna zasłynął między innymi akcją odkażania ulic miasta po marszu LGBT, by "zdezynfekować" je od "szkodników i zanieczyszczeń".

Zdaje się, że pan Matecki zapomniał o podstawach. Jakich? Np. że homoseksualizm nie jest chorobą i nie można się nim zarazić. I o myciu rąk oraz tym, że zakazić się można niebezpiecznym koronawirusem. Teraz SARS-COV-2 to jego najważniejszy problem.

O tym, że Matecki choruje na COVID-19, polityk PiS poinformował na Facebooku.

Niestety, mam #koronawirus.
Lekarze i pielęgniarki w Szczecinie sprawują się na medal! W większości polskich miast są dziś robione akcje wsparcia ich pracy, np. poprzez dowożenie im posiłków - z całego serca zachęcam do takiego wsparcia!

- napisał i zaapelował o siedzenie w domach.

Przeczytaj więcej
Komentarze