18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Vega ujawnia seks skandal!

Polski polityk kupił dziewictwo od nastolatki!

Wojciech Kozicki
24.08.2020  10:27
Polski polityk to pedofil? Vega ujawnia seks skandal
Polski polityk to pedofil? Vega ujawnia seks skandal Fot: Facebook/Patryk Vega

Patryk Vega nakręcił nowy film – jak pokazują zwiastuny, „Pętla” to będzie miazga. Afera podkarpacka, seks taśmy polityków, rosyjskie służby, śmierć Dawida Kosteckiego … to jednak nie koniec. Reżyser ujawnił, że polski polityk kupił dziewictwo od nastolatki!

Nowy film Patryka Vegi zniszczy polskich polityków? Reżyser ujawnia kolejne szokujące informacje i wszystko wskazuje na to, że „Pętla” będzie jego najmocniejszym filmem. Właśnie ujawnił szokujący wywiad z nastolatką, która sprzedała swoje dziewictwo polskiemu politykowi.

Polski polityk to pedofil?

14-latka za namową siostry zdecydowała się uprawiać seks za pieniądze. Przyznała, że miała trójkę rodzeństwa i potrzebowała gotówki na utrzymanie. Umówiła się ze starszym mężczyzną w hotelu, a za stosunek zapłacił jej 5 tys. złotych. Wówczas nie wiedziała kim był, ale później zobaczyła go w telewizji i dowiedziała się, że to polski polityk.

Usiadł na łóżku i kazał mi się rozebrać. Czułam obrzydzenie. Czuć było od niego pot. Od razu przeszedł do sedna, w sposób agresywny. Bardzo mnie to bolało i prosiłam go, żeby był delikatniejszy i zwolnił trochę tempo, ale nie słuchał w ogóle co do niego mówiłam – opowiedziała Vedze ofiara polityka.

Dziewczyna wyznała w rozmowie z Vegą, że pieniądze wydała na opłaty i jedzenia dla siebie i rodzeństwa. Obecnie czuje strach przed mężczyznami i boi się zbliżeń. Obawia się, że nigdy nie stworzy związku i nie będzie miała dzieci, gdyż „nie jest w stanie”.

Nie interesowałam się polityką. Dopiero, gdy zobaczyłam go w telewizji, dowiedziałam się, że jest politykiem z opozycji. Zrobiło mi się niedobrze - wyznała skrzywdzona dziewczyna.

Polski polityk kupił seks z dziewicą [WIDEO]

 

Czytaj także