Poważne zagrożenie

Polka zaszczepiona na COVID została oszukana? Jasnowidz ostrzega

28.12.2020  16:46
Jasnowidz ostrzega pielęgniarkę
Jasnowidz ostrzega pielęgniarkę Fot: n_defender/Shutterstock

W niedzielę pierwsza Polka została zaszczepiona przeciwko COVID-19. Transmitowane w mediach wydarzenie skupiło uwagę całego kraju. Jasnowidz Wojciech Glanc uważa, że kobieta, która przyjęła szczepionkę, narażona jest na niebezpieczeństwo.

Popularny jasnowidz Wojciech Glanc skomentował za pośrednictwem mediów społecznościowych zaszczepienie pierwszej Polki przeciwko COVID-19. Swoją opinią na temat pielęgniarki Alicji Jakubowskiej podzielił się podczas internetowej transmisji na portalu YouTube.

Ta kobieta musi mieć normalnie takiego "powera" żeby tak przed mediami w okresie, gdy mamy taki polaryzujący temat, wziąć szczepionkę i pokazać się w gazecie - przekazał jasnowidz.

Wojciech Glanc złożył kobiecie życzenia, podkreślając, że w najbliższym czasie będzie potrzebowała dużo spokoju.

Jasnowidz ostrzega pierwszą zaszczepioną kobietę

Internetowy wróżbita swoją popularność zdobył w programach takich jak "Mam talent" oraz "Big Brother". Jak przyznał, od momentu pojawienia się w mediach spotykał się ze skierowaną w jego stronę ogromną falą nienawiści.  

Zdaniem Wojciecha Glanca pierwsza, zaszczepiona kobieta zostanie znienawidzona przez część Polaków. Przez najbliższe dni będzie musiała stawić czoła spływającej z całego kraju krytyce.  

Podczas internetowej transmisji jasnowidz podkreślił, że pielęgniarka mogła zostać oszukana. Wedle zapewnień miała być wzorem dla wszystkich Polaków, a może stać się ofiarą swojej popularności.

Czytaj także