18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące WIDEO

Działacz LGBT pali polską flagę. "Wyślę ją prezydentowi"

Wojciech Kozicki
02.05.2020  11:36
Dzień Flagi 2 maja kontra działacz LGBT
Dzień Flagi 2 maja kontra działacz LGBT Fot: YouTube/Slavek Sławomir Kuleta

2 maja obchodzimy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Nie wszyscy szanują jednak polskie symbole narodowe, a niektórzy wręcz pałają do nich płomienną nienawiścią. Działacz LGBT pochwalił się w internecie spaleniem polskiej flagi w lesie.

W sieci pojawiło się szokujące wideo, które opublikował działacz LGBT i reprezentant jednej z organizacji pozarządowych. Nie ukrywa swoje tożsamości i wprost przyznał się, że palił już dwukrotnie polskie flagi, a teraz postanowił zrobić to po raz kolejny. Zanim podpalił polski symbol państwowy, z szacunkiem pocałował flagę Unii Europejskiej.

Dzień Flagi kontra LGBT

Dzisiaj Dzień Flagi. Postanowiłem to jakoś uczcić. Jest to gest prostestu przeciwoko niesprawiedliwość jaka się w Polsce dzieje. Nie mam innego pomysłu, żeby zaprotestować przeciwko wielkiej hańbie, którą okryła się Polska – tłumaczył mężczyzna w koloratce.

Mężczyzna zapowiedział, że spalona flaga zostanie wysłana prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Nie udało mu się jej jednak spalić całkowicie.

Dlaczego to robię? To bardzo ważne. Byłem oszukiwany przez państwo w wielu wyrokach sądowych – tłumaczył swoją akcję działacz LGBT.

Działacz LGBT pali polską flagę w lesie [WIDEO]

Przeczytaj więcej
Komentarze