18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chyba dawno na nartach nie był...

Polska odda szczepionki. Duda oczadział?

27.05.2021  13:45
Polska odda Gruzji szczepionki na COVID-19. Prezydent Duda oszalał?
Polska odda Gruzji szczepionki na COVID-19. Prezydent Duda oszalał? Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Dostawy szczepionek na COVID-19 do Polski są opóźnione i zmniejszone, terminy szczepień się sypią. Tymczasem prezydent Andrzej duda ogłosił, że Polska wyśle nasze szczepionki do Gruzji. Czy chce poświęcić życie i zdrowie Polaków w zamian za dobre stosunki międzynarodowe? Panie prezydencie niech pan jedzie na narty, bo mocno pana nosi...

Andrzej Duda ma fiksum dyrdum? Po raz kolejny do Polski trafi mniej szczepionek, a terminy szczepień są zagrożone. Tymczasem niedawno polski rząd deklarował, że oddamy szczepionki Ukrainie, a teraz prezydent ogłosił, że chcemy podzielić się szczepionkami z Gruzą i wysłać tam sporo dawek, tym samym „potwierdzając wolę polskiego rządu”.

Andrzej Duda pozbawi Polaków szczepionek?

Duda wyraźnie kocha Gruzję i gdyby startował tam na prezydenta, na pewno wydarłby kilka procent poparcia. Przyznał, że chce dbać nawet o gruzińską turystykę.

Chciałbym, żeby Gruzja w tym roku swoją ofertę mogła także zaproponować naszym turystom. Wierzę w to, że będzie to możliwe i w okresie wakacyjnym nasi rodacy zainteresowani odwiedzeniem Gruzji będą mogli tu przyjechać – powiedział Andrzej Duda. (Polsat News)

Skąd w takim razie Polska weźmie szczepionki dla Gruzinów? Andrzej marzyciel przyznał, że ma nadzieję, iż jednak dostaniemy zamówione dawki w terminie i „ będziemy mogli przekazać pewną ilość szczepionek na potrzeby społeczeństwa gruzińskiego”. Zapewnia, że będzie na ten temat prowadził jeszcze rozmowy z premierem Mateuszem Morawieckim.

logo Tu się dzieje