18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W końcu!

Polska żegna się z wirusem. Dane nie pozostawiają złudzeń

19.08.2021  10:32
Pandemia w Polsce się kończy
Pandemia w Polsce się kończy Fot: Shutterstock

Polska może ostatecznie pożegnać koronawirusa? Dane publikowane przez Ministerstwo Zdrowia wciąż są całkiem optymistyczne. Na horyzoncie, mimo ostrzeżeń rządu, nie widać czwartej fali pandemii.

Koniec pandemii koronawirusa w kraju? Dane napływające do nas z Ministerstwa Zdrowia raczej nie kłamią. Jest nadzieja na spokojne i lepsze jutro. Pytanie tylko, co z tak szumnie zapowiadaną czwartą falą pandemii? Czyżby jednak do nas nie docierała?

Pandemia się kończy? Ministerstwo Zdrowia podaje dane

Czy to oznacza, że czwarta fala pandemii koronawirusa staje się już zupełnie nierealna? Złośliwy patogen, który na wiele miesięcy zamknął nas w domach, traci na swojej niszczycielskiej sile. Ministerstwo Zdrowia ma dla nas tym razem dobre wiadomości.

Tylko dziś w Polsce zachorowało na Covid-19 197 osób, a 2 osoby zmarły z powodu tej choroby. Od początku pandemii sumuje się to w drastyczne liczby 2 886 079 chorych i 75 311 zmarłych z powodu Covid-19.

Miejmy nadzieję, że na jesieni szczepionki dalej będą działały świetnie i pomogą nam na tyle, że unikniemy twardego lockdownu. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej