18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pogorszenie sytuacji

Ponad 2,5 tys. zachorowań w Polsce. 10 osób nie żyje

01.04.2020  21:27
Ponad 2,5 tys. zachorowań w Polsce. 10 osób nie żyje
Ponad 2,5 tys. zachorowań w Polsce. 10 osób nie żyje Fot: Shutterstock

Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych przypadkach koronawirusa w Polsce. Sytuacja z dnia na dzień się zaostrza, ponieważ przybywa również najczarniejszych statystyk - ofiar śmiertelnych epidemii w naszym kraju.

Ministerstwo Zdrowia regularnie informuje na Twitterze o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Niestety, sytuacja od kilku dni się nie poprawia i codziennie przybywa zachorowań. Co gorsza, przybywa również śmiertelnych przypadków choroby.

Ministerstwo Zdrowia potwierdza kolejne przypadki

Właśnie poinformowano o 134 nowych zakażeniach koronawirusem. Daje nam to ponury bilans 2554 przypadków COVID-19 w Polsce.

Co gorsza, bilans osób zmarłych również nie jest optymistyczny. W naszym kraju w wyniku zjadliwego działania koronawirusa życie straciły już 43 osoby. Ministerstwo poinformowało o 7 kolejnych zgonach w Polsce.

Wciąż czekamy na lepsze informacje, które potwierdzą, że starania wszystkich Polaków i pozostawanie w domowej izolacji faktycznie przyniesie nam pozytywne efekty i pandemia skończy się szybciej. 

Przeczytaj więcej
Komentarze