18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trudne Święta

Ponad 6 tysięcy zachorowań na koronawirusa. Nocny skok zakażeń

11.04.2020  10:06
Ponad 6 tysięcy zachorowań na koronawirusa. Nocny skok zakażeń
Ponad 6 tysięcy zachorowań na koronawirusa. Nocny skok zakażeń Fot: Shutterstock

Koronawirus wciąż wywołuje w Polakach ogromny strach. Z pewnością nie pomagają nam ponure wieści nieprzerwanie płynące z Ministerstwa Zdrowia. W nocy nastąpił kolejny skok zachorowań na COVID-19. 

Koronawirus nie daje nam spokoju. W Polsce jest coraz więcej przypadków choroby, a liczby stały się bezlitosne. Przekroczyliśmy kolejną granice, która jest trudna do zniesienia dla naszej wymęczonej psychiki. 

Koronawirus: Kolejne przypadki

Koronawirus zbiera żniwo. Codziennie Ministerstwo Zdrowia potwierdza kolejne przypadki zachorowań. Aktualnie mamy 133 nowe przypadki, co daje nam łącznie zawrotną liczbę 6088 chorych w kraju.

Dodatkowo rośnie również ponury bilans ofiar śmiertelnych zarazy. Obecnie jest to aż 14 nowych osób, co daje razem 195 zgonów z powodu koronawirusa.

Jedno jest pewne, te Święta stanowczo będą nietypowe i trudne. Niemające wiele wspólnego z beztroską radością, której powinniśmy doświadczać. 

Przeczytaj więcej
Komentarze