18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Ponure żniwo COVID-19 w Polsce. Krytyczna sytuacja

25.10.2020  10:35
COVID-19 pustoszy Polskę
COVID-19 pustoszy Polskę Fot: Planeta.pl

COVID-19 z dnia na dzień wywołuje coraz bardziej krytyczną sytuację w naszym kraju. Ministerstwo Zdrowia potwierdza - jest naprawdę bardzo źle. Rządzący ogłosili już całą Polskę czerwoną strefą, ale to nie pomogło. Sytuacja pogarsza się z każdą chwilą.

COVID-19 pustoszy Polskę jak w jakimś przerażającym koszmarze. Jeśli ktoś jeszcze nie wierzył w pandemię koronawirusa - teraz musi się przyznać do błędu. Służba zdrowia już sobie nie radzi, a każdego dnia mierzy się z coraz to nową, kosmicznie wysoką liczbą zachorowań.

Na COVID-19 zapadają najważniejsze osoby w państwie - w tym prezydent Andrzej Duda, a także wielu znanych celebrytów i artystów. To sprawia, że morale społeczeństwa szybują w dół - wszyscy boimy się wystawić nos z domu. Niewidzialny wróg może czyhać na nas dosłownie wszędzie.

COVID-19 pustoszy Polskę

Ministerstwo Zdrowia każdego dnia informuje Polaków o liczbie wykrytych zakażeń koronawirusem. Niestety, dzisiaj również nie możemy liczyć na chwilę wytchnienia - ilość zakażeń jest bowiem tragicznie wysoka.

Tylko dzisiaj COVID-19 wykryto u 11 742 osób, a z jego powodu zmarło aż 87. Od początku pandemii w Polsce sumuje się to w kolosalną liczbę 253 688 zachorowań i 4 438 zgonów z powodu zakażenia koronawirusem. Na horyzoncie nie widać też nadziei.

Jeśli wprowadzenie czerwonej strefy w całym kraju, do którego już doszło - naprawdę nie przyniesie poprawy sytuacji, to obawiamy się, że najbliższe miesiące mogą być totalnie przerażające.

Przeczytaj więcej
Komentarze